Czym jest bufor?

Czym jest bufor?

data: 5 sierpnia, 2021
czas czytania: 2 min
autor: Kamil Buchta

To dla nowych FPowiczów jest to często pierwszy zespół technologiczny. Realizujemy w jego obrębie wszelkie akcje wprowadzające do FP nowych pracowników, a jednocześnie pełni on funkcję „poczekalni” dla osób kończących projekt i oczekujących na nowy. To tutaj powstają projekty wewnętrzne, z których korzysta cała ekipa FP. Liderzy bufora koordynują projekty, programy rozwojowe oraz zadania wspierające inne działy. Poprzez indywidualne podejście do każdego pracownika, oferowane wsparcie i zadania staramy się,
aby każdy kto dołączył do FP albo po prostu oczekuje na nowy projekt czuł się pewnie, stawiając kroki w kolejnych wyzwaniach na swojej inżynierskiej drodze. Przykładowe projekty: BufferApp – Narzędzie ułatwiające zarządzanie wprowadzeniem nowych osób do FP oraz organizowaniem pracy dla osób pozostających bez projektów, tworzone przez bufor dla bufora (Node.js & ReactApp). Tablica Projektów to wewnętrzny system, który gromadzi i przetwarza informacje o projektach realizowanych w Future Processing (.NET Core 3.1, React, MS SQL). CV Generator umożliwia tworzenie oraz aktualizację CV w FP’owym formacie. Każdy zalogowany FPowicz może wprowadzić dane i wygenerować plik .docx (Java 11, Angular 8, PL/SQL)

Newsletter

Zainteresowały Cię nasze treści?
Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy.

Adres e-mail

Dziękujemy! Na Twój adres e-mail wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie zapisu do newslettera.

O nie! Coś poszło nie tak. Nie zapisałeś się.

Gdyby tylko dało się zapisać Twojego maila dwa razy :)

Niepoprawny mail. Spróbuj jeszcze raz.

Cookies

W pracy serwujemy suchar dnia. Tutaj musimy Cię poczęstować ciasteczkami. Dowiedz się więcej.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Future Processing S.A. z siedzibą w Gliwicach. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przesyłania cyklicznego newslettera dot. wydarzeń i inicjatyw realizowanych w Future-Processing. więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.