CSR w FP

DOBRO SIĘ OPŁACA

Dołączając do FP masz pewność, że będziesz miał okazję dołożyć swoją cegiełkę w dobrym celu. Serca nam rosną, kiedy możemy zaangażować się w coś ważnego dla świata i najbliższego otoczenia. Nasza polityka CSR jest zgodna z normą ISO26000, co oznacza, że działania FP są definiowane w międzynarodowym standardzie w obszarach, takich jak:

Zaangażowanie społeczne

Możesz brać udział w organizowanych przez nas konferencjach i meetupach, a także wspierać nas w działaniach charytatywnych: Szlachetnej Paczce, akcji Ubrania do oddania, Prezenty bez Pudła polskiego oddziału UNICEF oraz w krwiodawstwie. Organizujemy także kampanię #FitPochytani, w czasie której razem z rodziną i przyjaciółmi możecie połączyć aktywność fizyczną z pomocą potrzebującym. Co więcej, zorganizowaliśmy dla naszych Klientów akcję świąteczno-noworoczną Fantastic Present – w jej ramach wspieramy finansowo organizacje tworzące innowacyjne rozwiązania dla dobra planety, m.in. Fundację Kosmos (PL) oraz YoungMinds (UK).

Transparentność i otwartość

Komunikujemy się z Tobą otwarcie zarówno w tematach około firmowych, jak i w kwestii wynagrodzenia – masz stały wgląd w widełki płacowe, przypisane do poszczególnych stanowisk pracy. Wspólnie z resztą FPowiczów trzymasz rękę na pulsie dzięki cyklicznym informacjom od Zarządu w Intranecie, a także możesz zgłaszać swoje pomysły na rozwój firmy w ramach IdeaFP – inicjatywy na wzór budżetu obywatelskiego.

Środowisko

Wspólnie ograniczamy negatywny wpływ naszej działalności na środowisko poprzez m.in.: segregację śmieci, zbiórkę baterii i elektrośmieci, zbieranie nakrętek, zamontowanie sieci sterowników odpowiadających za automatyzację sterowania oświetleniem czy akcję rozmieszczania naklejek zachęcających do oszczędzania prądu pt. "Join the dark side". Z kolei w ramach akcji Fantastic Present, wsparliśmy holenderski startup The Great Bulle Barier, którego zadaniem jest ochrona mórz i oceanów przed zaśmieceniem.

Dbałość o rozwój

Otrzymujesz cykliczny, konstruktywny feedback, korzystasz z oferty szkoleń FPAcademy, naszej obszernej biblioteki i opieki doświadczonego mentora. Edukowaliśmy także naszych pracowników i ich rodziny z zakresu bezpieczeństwa w sieci, higieny cyfrowej oraz fake newsów.

Uczciwe praktyki operacyjne

Ponad 70% klientów współpracuje z nami ponad 3 lata. Wprowadziliśmy system oceny naszej działalności przez klientów i FPowiczów za pomocą Net Promotor Score.

NASZA POLITYKA CSR

Wspieranie to działanie

Zobacz dokument

Małe wielkie sprawy

NASZE CEGIEŁKI

100 tys. zł

zebranych dla Szlachetnej Paczki

400 kg

ubrań w ramach akcji „Ubrania do oddania”

50 tys. zł

dla Fundacji ISKIERKA

58

litrów krwi oddane podczas akcji krwiodawstwa

3 680

szczepionek przeciwko polio i gruźlicy

1 890

dawek antybiotyków przeciwko zapaleniu opon mózgowych

17 640

tabletek przeciwmalarycznych

240

pakietów szkolnych dla dzieci i nauczycieli

52

pakiety szkolne – plecaki, ołówki, zeszyty

138

zestawów do nauczania matematyki w klasach 1-6

£750.00

na peruki dla dzieci onkologicznych

44

sprzęty komputerowe dla dzieci z rodzin wielodzietnych

Projekty NGO w FP

W SŁUSZNEJ SPRAWIE

W FP współtworzymy projekty, które realnie zmieniają otoczenie na lepsze - także nasze :)

Cookies

W pracy serwujemy suchar dnia. Tutaj musimy Cię poczęstować ciasteczkami. Dowiedz się więcej.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Future Processing S.A. z siedzibą w Gliwicach. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przesyłania cyklicznego newslettera dot. wydarzeń i inicjatyw realizowanych w Future-Processing. więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.