Bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich to aktualnie nasz priorytet, dlatego w całej firmie przeszliśmy na pracę zdalną. Mimo niecodziennych warunków, kontynuujemy dotychczas prowadzone rekrutacje – wszystkie odbywają się za pomocą narzędzi do komunikacji online. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, śmiało napisz na praca@future-processing.com. 
Zdalnie prowadzimy też onboarding - dokładamy wszelkich starań, by nowi FP-owicze poczuli ducha zespołu już od pierwszego dnia pracy :)
Zachęcamy: Ty też #zostańwdomu!

O firmie:
GetFlow wywodzi się z Future Processing, firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w IT, sześciokrotnego laureata Rankingu Clutch na “Najlepszych twórców oprogramowania w Polsce”. Od ponad 5 lat getFlow tworzy własne produkty. Obecnie są to dwie grupy, które ciągle rozwijamy o nowe moduły i funkcjonalności: SmartFlow dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych i GridFlow dla Operatorów Systemów Dystrybucyjnych. W przypadkach obu branż produktem jest software do zaawansowanej analizy technologicznej i monitoringu sieci wodociągowej / elektroenergetycznej.
Zarówno wodociągi, jaki i dystrybutorzy energii zaczynają posiadać w swoich przedsiębiorstwach ogromne ilości danych, zbieranych z licznych systemów i urządzeń. Nasze produkty robią z tych danych użytek - zbierają je w jednym miejscu, analizują i wyświetlają informacje o stanie sieci, czy ewentualnych nieprawidłowościach i w efekcie klient dostaje czytelną, rzetelną i szybką informację o stanie swojej sieci i może wprowadzić optymalizacje, a potem sprawniej nią zarządzać.
Wśród naszych klientów są największe miasta w kraju, ale też średniej wielkości miasteczka. Produkt spełnia wymagania i dużych, i małych przedsiębiorstw.
Potrzeby środowiska i biznesu wskazują, że nie ma czasu do stracenia. Trzeba działać teraz. Dlatego nasze motto to „no time to waste”, a zespół getFlow cały czas rośnie.
Główny cel roli:
Przeprowadzenie w całości etapu przed-wdrożeniowego, odciążenie zespołu programistów w obszarze pozyskania i weryfikacji danych i dostępów. Oddanie wdrożenia i przekazanie klienta do BOK.

Szukamy Ciebie, jeśli:

 • Potrafisz myśleć analitycznie i wysoko-poziomo
 • Masz doświadczenie w prowadzeniu warsztatów analitycznych
 • Szybko adaptujesz się do zmieniającego się środowiska biznesowego
 • Znasz systemy typu GIS i Scada
 • Znasz podstawy komunikacji i konfiguracji VPN
 • Znasz narzędzia typu jira i confluence
 • Znasz podstawy relacyjnych baz danych oraz języka SQL
 • Masz możliwość wyjeżdżać służbowo
 • Mile widziane doświadczenie w sektorze public

Schemat pracy i obowiązków

 • Warsztaty, kickoff: Przedstawienie zasady działania SF, opisanie z czym i jak się system integruje. Wyjaśnienie klientowi naszych potrzeb i wskazanie obszarów, gdzie klient nie ma kompetencji i będzie wymagał naszego wsparcia.
 • Techniczne: Ustalenie infrastruktury - instalacja SF u klienta, czy w chmurze; Ustalenie sposobu dostępu do systemów branżowych, pozyskanie danych logowania do VPN i certyfikatów.
 • GIS: Pozyskanie danych GIS zgodnie z instrukcją. Jak klient ma GIS - ustalenie sposobu integracji (baza/interfejs/pliki) i formatu danych z klientem. Zapewnienie, że klient ma komplet danych. Jak klient nie ma GIS - wsparcie klienta w pozyskaniu danych i dostarczenie nam ich w dowolne formie (mapa analogowa/cyfrowa, dane w excelu itp).
 • Pomiary: Zidentyfikowanie systemów u klienta. Pozyskanie i weryfikacja próbki danych celem identyfikacji anomalii (ujemne przepływy, nietypowa/błędna konfiguracja) na etapie przed-wdrożeniowym. Wytłumaczenie potrzeby ustawienia wszystkich urządzeń w takim samym interwale odczytowym. Ustalenie sposobu integracji (Baza, API, OPC). Ustalenie sposobu powiązania danych z GISem.
 • Billing: Zidentyfikowanie systemów u klienta. Ustalenie sposobu integracji (Baza, API, OPC). Ustalenie sposobu powiązania danych z GISem.
 • Inne: Zabezpieczenie bezpieczeństwa danych klienta (wytłumaczenie, że nie ingerujemy ani nie kopiujemy danych). Przygotowanie zadań w jira, opisanie i wstępne ustalenie harmonogramu wdrożenia. Dostarczenie zebranych informacji do zespołu deweloperskiego. Wsparcie Klienta w ustaleniu progów alarmowych. Oddanie wdrożenia i ewaluacja systemu z klientem. Przekazanie wdrożenia/klienta do BOK.

Dlaczego warto?

 • stawiamy na technologiczne partnerstwa z liderami rynku: od 14 lat współpracujemy z Microsoftem, a od tego roku także Google Cloud,
 • będziesz mieć wpływ na wybór technologii, w jakich rozwijane są nasze produkty,
 • będziesz współtwórcą innowacji produktowych, które przyczynią się do zmniejszenia strat wody i energii w skali miasta, kraju, a nawet regionu,
 • jesteśmy remote friendly, a jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Gliwic, możesz liczyć na wsparcie pakietem relokacyjnym,
 • wszystkie rekrutacje prowadzimy bez spiny - po partnersku,
 • dbamy o naszych pracowników – zjedź niżej, żeby zobaczyć informacje o szkoleniach i benefitach.

Dlaczego warto?

  Proces rekrutacji

  Pierwszy kontakt

  Na Twoją aplikację odezwiemy się na pewno do 72 h – włącz stoper!
  W międzyczasie dostaniesz od nas informacje o przebiegu procesu rekrutacji na Twoje stanowisko.

  Zadanie domowe (opcjonalnie)

  Zazwyczaj jest elementem procesu dla kandydatów poniżej 1,5 roku doświadczenia. Na jego wykonanie – w zależności od stanowiska, na które aplikujesz – będziesz mieć 3-4 dni robocze. Jeśli nie wyrobisz się w terminie, daj nam o tym znać, znajdziemy wyjście z sytuacji.

  Po odesłaniu zadania otrzymasz od nas informację zwrotną wraz z komentarzami naszych ekspertów.

  Spotkanie

  Jeśli ocena zadania jest pozytywna, zapraszamy Cię na zdalną rozmowę. W spotkaniu uczestniczą rekruter HR oraz rekruter domenowy. Zazwyczaj trwa ono nie dłużej niż 2,5 godziny.

  Decyzja i feedback

  Wiemy jak ważna jest dla Ciebie nasza szybka odpowiedź. W drugim kwartale 2021 aż 78% kandydatów poznało decyzję dzień po rozmowie rekrutacyjnej. Dodatkowo, niezależnie od wyniku, możesz liczyć na obszerny feedback, który może pomóc w Twoim dalszym rozwoju.

  Oszczędzamy Twój czas

  Jednodniowa rekrutacja

  Na czym polega ODR? W przeciągu 24 h po zakończonej rozmowie rekrutacyjnej, otrzymasz feedback techniczny oraz decyzję (tak, nie) wraz z ofertą finansową. Jednodniową rekrutację systematycznie staramy się wdrażać przy rekrutacjach na stanowiska techniczne. O tym, czy Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona tym trybem decyduje wiele składowych. O szczegółach poinformuje Cię rekruter.

  Opiekun Procesu Rekrutacyjnego

  Rekruter

  Monika Brachmańska

  To jeszcze nie wszystko :)

  Scrolluj dalej

  COŚ WIĘCEJ

  benefity
  DODATKOWE KORZYŚCI DLA CIEBIE

  Wiemy, że w branży IT firmy oferują różne benefity. To jest nasza oferta – z tym pracuje nam się lepiej.

  Future Processing

  Eksperckie community

  Masz dostęp i możliwość bycia częścią zespołu ponad 30 architektów systemowych, którzy pełnią kluczową rolę w projektach.

  Budżet rozwojowy

  Możesz wziąć udział zarówno w szkoleniach oraz wydarzeniach zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

  Budżet integracyjny

  Każdy zespół ma do dyspozycji własny budżet. Grill? Wyjazd w góry? Paintball? To wy decydujecie, na co go przeznaczyć.

  Team Złota Rączka

  Czyli drobne prace naprawcze w domach FPowiczów: do 30 km od FP – pracujemy na miejscu, powyżej – doradzamy online.

  FP Architekt

  Praca zdalna musi być komfortowa. Skonsultuj się ze specjalistą, by stworzyć swoje idealne domowe biuro i przestrzeń do pracy.

  Rentownia

  Tu wypożyczysz firmowy sprzęt na prywatny użytek, w tym: stół cateringowy, ekspres do kawy czy myjka ciśnieniowa.

  Dofinansowanie badań

  Raz w roku realizujemy bezpłatne badania lekarskie. Dopłacamy także 50% do testów FPowiczów na COVID-19.

  Opieka medyczna Medicover

  Masz dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Pakiet Podstawowy czeka na Ciebie wraz ze startem pracy.

  Zdrowie psychiczne

  Masz bezpieczny i anonimowy dostęp do usługi wsparcia psychologicznego współpracującej z nami firmy zewnętrznej.

  AskHenry

  To usługa osobistego asystenta. Henry pomoże Ci w załatwieniu codziennych spraw, oszczędzając tym samym Twój czas.

  Darmowe książki branżowe

  Nasza kolekcja to ok. 2500 książek i e-booków. Na Twoją prośbę kupujemy interesujące pozycje do naszej firmowej biblioteki.

  Dofinansowanie do sprzętu

  25% zniżki przysługuje po roku pracy w FP. Zakupiony sprzęt techniczny w pełni należy do kupującego.

  Pakiet relokacyjny

  Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę z odległości >70km, przysługuje Ci dodatek 7000 pln netto.

  Prezenty okolicznościowe

  Wspólnie celebrujemy najważniejsze wydarzenia FPowiczów: urodziny, 10 lat pracy, narodziny dziecka, ślub.

  My Benefit

  System kafeteryjny, w którym sam decydujesz, na co przeznaczyć swoje punkty – sport, rozrywka, kulinaria itp.

  Przedszkole

  To miejsce, w którym swoją pociechę możesz mieć zawsze na oku. FP pokrywa część czesnego dla dzieci pracowników.

  Restauracja, Siłownia, SPA

  Raz w tygodniu darmowy obiad i codzienna zniżka, a z kartą Multiactive nasi pracownicy korzystają z 50% zniżki w SPA.

  Darmowy parking

  Zaparkujesz spokojnie, zostawiając auto na darmowym parkingu (ok. 400 miejsc) zaraz przy budynkach firmy.

  POZNAJ NAS OD KUCHNI

  MASZ PYTANIA?
  FPADNIJ NA ŚNIADANIE

  To inicjatywa dla osób zainteresowanych pracą w FP. Wpadnij do nas na pyszne śniadanie i dowiedz się więcej o nas, o tym, co robimy i jak pracujemy.

  image_one
  image_two
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Future Processing S.A. z siedzibą w Gliwicach. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktowania się ze mną w sprawie organizacji wydarzenia FPadnij na śniadanie oraz w ramach procesu rekrutacji *

  Aplikujesz

  Wdrożeniowiec (GetFlow)

  Wybierz formę swojego zgłoszenia

  1. Skorzystaj z naszego formularza rekrutacyjnego

  2. Wyślij swoje CV na adres:
  praca@future-processing.com

  Aplikujesz

  Wdrożeniowiec (GetFlow)

  Dane osobowe

  Wpisz minimum 3 znaki
  Wpisz poprawny adres email
  Akceptujemy pliki pdf, doc, jpg, jpeg, png, gif, docx o rozmiarach do 3mb

  Dodatkowy opis

  Nie udało się wysłać formularza. Spróbuj ponownie później.

  dziękujemy ZA ZGŁOSZENIE
  I ŻYCZYMY POWODZENIA!

  Powrót do strony głównej
  • Aplikujesz

   Wybierz sposób, w jaki chcesz wysłać swoje zgłoszenie
  • Wypełnij formularz

   Uzupełnij dane potrzebne do weryfikacji Twojego zgłoszenia
  • Dziękujemy za zgłoszenie

   Dobra robota! Proces aplikacji został zakończony

  Cookies

  W pracy serwujemy suchar dnia. Tutaj musimy Cię poczęstować ciasteczkami. Dowiedz się więcej.