Pracuj tak jak lubisz

Możesz pracować 100% zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie i bywać w naszych biurach w Gliwicach lub Gdyni. Zrobimy wszystko, by Twoje warunki pracy były na tip-top!

home office future processing
call teamowy future processing

Helpdesk. Szybka pomoc w sprawach technicznych i pracowniczych

Hotdesk lub biurko na stałe. Ty decydujesz, jak często bywasz w biurze

Elastyczny czas pracy. Dopasowany do Twoich potrzeb

Workation. Mieszkania do pracy zdalnej nad morzem i w górach

FP Architekt. Pomoże Ci dostosować domowe biuro do pracy zdalnej

FPAcademy to rozwój dopasowany do Ciebie

Dołączając do FP, od pierwszych dni pracy masz dostęp do oferty FPAcademy (FPA) – naszej wewnętrznej jednostki szkoleniowej. FPA daje szerokie możliwości rozwoju umiejętności technicznych i miękkich. Każdą potrzebę szkoleniową konsultujesz z Twoim liderem, a FPA pomaga Ci ją zrealizować.

Poznaj przykładowe formy rozwojowe realizowane przez FPA:

szkolenie dla pracowników Future Processing

Szkolenia i konferencje

Możesz zgłosić potrzebę rozwojową i wybrać z szerokiej gamy szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, a także konferencji – krajowych i zagranicznych.

Certyfikaty

W ramach certyfikacji bierzemy pod uwagę takie aspekty jak świadome zdobywanie kompetencji przez naszą załogę oraz uwiarygodnienie umiejętności przed klientem.

Szkolenie dla programistów Future Processing

Nauka języka obcego

W ramach FPA mamy ogólnodostępne konwersacje językowe, zajęcia grupowe semestralne i platformę e-Tutor (język angielski i niemiecki). Wybór należy do Ciebie.

Książki

Możesz poprosić o zakup książki na własny użytek lub skorzystać z usług FPowej biblioteki (wypożyczyć książkę lub zgłosić jej zakup do bazy bibliotecznej).

Transparentność
Wiesz, na czym stoisz

Jasny system wynagrodzeń

Widełki wynagrodzeń są u nas jawne, a podwyżka jest co roku (jeśli sytuacja finansowa FP na to pozwala). Jej wysokość jest oparta na jasnych zasadach, a Ty dokładnie wiesz, jakie masz perspektywy.

Zysk firmy do podziału

Każdego roku, jeśli sytuacja finansowa na to pozwala, Future Processing dzieli między pracowników część wypracowanego zysku w formie premii. Dane finansowe są jawne, a prognozy i strategia są komunikowane na bieżąco.

Jasne ścieżki kariery i rozwoju

Wiesz dokładnie, jakie są perspektywy dla Twojej roli. Masz również możliwość zupełnej zmiany ścieżki kariery. Możesz brać udział w licznych szkoleniach, konferencjach, zdobywać certyfikaty branżowe.

Regularny feedback i jasne oczekiwania

Od swojego lidera otrzymujesz regularny feedback oraz jasno sformułowane oczekiwania dotyczące Twojej roli. To również okazja na rozmowę o Twoich oczekiwaniach i motywacji do pracy.

Twoja opinia ma znaczenie

Regularnie pytamy Cię o to, jak Ci się pracuje, a każdego roku przeprowadzamy duże badanie, które nazywamy „Happy Team”. Możesz też swobodnie komentować informacje publikowane w naszym intranecie. Masz coś do powiedzenia zarządowi? Po prostu napisz do nich maila albo umów się na kawę.

Komunikacja bez lukru

Masz wgląd w aktualną sytuację finansową i projektową firmy oraz znasz plany na przyszłość. Zarząd regularnie publikuje informacje w intranecie oraz na bieżąco aktualizuje najważniejsze wskaźniki. Gdy w jakimś obszarze nie dzieje się dobrze, również się o tym dowiesz. Zero owijania w bawełnę!

Poczuj się jak u siebie! Poznaj nasze biura

FPark w Gliwicach

Główna siedziba na południu Polski

Biuro w Gdyni

Nowoczesne biuro na północy Polski

Coffee point w Futu Processing
Strefa relaksu dla pracowników Future Processing
Siłownia w Future Processing
FPark w Gliwicach
Biuro Future Processing w Gliwicach
Biuro Future Processing w Gliwicach
Pokój do kreatywnej pracy w Future Processing
Future Processing biuro w Gdyni
Hot Desk w Future Processing w Gdyni
Strefa relaksu w Future Processing w Gdyni
Pracownicy Future Processing w Gdyni
Strefa relaksu w biurze Future Processing
Programista Future Processing w biurze w Gdyni
biuro Future Processing w Gdyni

Odpowiadając na potrzeby FP-owiczów pracujących 100% zdalnie, wynajmujemy biura co-workingowe w wybranych miastach. Organizujemy również spotkania integracyjne dla osób pracujących w tym samym regionie Polski.