Dobre miejsce na rozwój Twojej kariery

Wiemy, że firma i jej produkty są tak dobre, jak ludzie, którzy ją tworzą. Razem realizujemy ciekawe projekty, świętujemy zwycięstwa i wyciągamy lekcje z porażek. Dajemy przestrzeń do rozwoju i wymiany wiedzy.

Wspólnie budujemy unikatową kulturę FP, opartą na otwartości, życzliwości i zaangażowaniu. Możesz być jednym z nas i mieć realny wpływ na kształt firmy.

2
nowoczesne biura w Polsce - w Gliwicach i Gdyni
ok. 600
wydarzeń integracyjnych każdego roku odbywa się wśród naszych zespołów
Do tej pory pracowaliśmy dla
280
klientów przy
861
projektach
47%
zespołu jest na poziomie senior
271
liczba zrealizowanych szkoleń w 2023 roku
2
2
duże imprezy firmowe w roku
+800
pracowników na pokładzie
1+1
raz w roku podwyżka, raz w roku premia, zależne od aktualnej kondycji finansowej firmy
6-10
tyle osób zwykle liczą zespoły projektowe
30
gatunków herbat w każdej biurowej kuchni (tak, kawa też jest)

Ekspercka społeczność Twoje codzienne wsparcie

Wysoka jakość naszych rozwiązań to dla nas powód do dumy. Jest ona wynikiem doświadczenia i kompetencji naszych ludzi. Wiemy też, że nikt nie jest alfą i omegą, więc jeśli trafisz na trudne wyzwanie w projekcie, możesz liczyć na wsparcie.

Od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje u nas Technical Expertise (TE) – społeczność architektów, czyli najbardziej doświadczonych inżynierów z różnych linii biznesowych, którzy mają szeroką wiedzę w zakresie architektury oprogramowania, quality assurance, procesów DevOps, security, data solutions i innych.

Choć biorą udział w projektach, chętnie wspierają członków innych zespołów, a także dzielą się i promują dobre praktyki tworzenia oprogramowania. Moderowany przez architektów kanał na Yammerze „Tech Exchange” jest otwarty dla każdego, kto chce zadać pytanie techniczne lub uzyskać pomoc w projekcie.

Oprócz pomocy technicznej, pomagają handlowcom i analitykom biznesowym na etapie presale, biorą udział w warsztatach projektowych oraz w przygotowaniu finalnej oferty. Rozmawiają z klientami, by dokładnie poznać ich oczekiwania i domenę oraz dopasować najlepsze rozwiązania.

Nasz profil technologiczny

Tak rozkładają się technologie, w których prowadzimy nasze projekty

Backend

55% .NET
35% Java
10% Node.js

Frontend

60% React
40% Angular

Mobile

50% Android
50% iOS

Cloud

55% Microsoft Azure
45% AWS

Data Solutions

40% Databricks
40% SQL Server
7% Power Platform
7% Python
6% Snowflake
7% Python
6% Snowflake

Branże naszych klientów

Finanse i Ubezpieczenia

Budownictwo

oprogramowanie dla branży budowlanej

Zdrowie i medycyna

Technologie i Produkcja

Transport

Poznaj nasze projekty:

Mamy na koncie ponad 700 projektów zrealizowanych dla naszych klientów

Klienci FP lokalnie i globalnie

51% Wielka Brytania
17% DACH
18% Polska
4% Europa Zach.
7% USA
3% Azja

Nasze wartości są dla nas ważne

Jesteśmy profesjonalistami

Jesteśmy zespołem specjalistów, który ma odpowiednie kompetencje, doświadczenie oraz etykę pracy, aby dowozić to, co jest potrzebne naszym Klientom.

Traktujemy się z szacunkiem

Jesteśmy transparentni i mamy odwagę mówić, jak jest. Jesteśmy otwarci na perspektywę innych, a w relacjach cenimy dobre intencje i wzajemną pomoc.

Ciągle się rozwijamy

Podążamy za zmianą, a każda sytuacja, feedback czy wzajemna wymiana wiedzy jest dla nas okazją do nauki.

Bierzemy odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za nasze słowa i efekty pracy oraz patrzymy szeroko, aby każdy wątek był zaopiekowany.

Pracujemy zespołowo

Działamy najlepiej, gdy pracujemy razem i dostarczamy wartość, czerpiąc z wzajemnych doświadczeń.

Budujemy sukces Klienta

Sukces Klienta to nasz sukces – skutecznie identyfikujemy i rozwiązujemy jego problemy, jednocześnie rozwijając jego i nasz biznes.

FP-owicze po godzinach

impreza integracyjna dla pracowników Future Processing

Integracja

Lubimy się nie tylko w godzinach pracy. Fajnie jest spotkać się również popołudniu, dlatego zespoły regularnie organizują sobie swoje integracje, np. na kręglach, w escape roomie, na szkoleniu z bezpiecznej jazdy na torze wyścigowym, przy planszówkach, w restauracji czy podczas teamowego grilla. Pomysłów na integrację jest wiele i mamy dużą swobodę w ich realizacji. I oczywiście budżety teamowe.

Zespół muzyczny Future Processing

Sekcje zainteresowań

Dobrze robić po pracy to, co się lubi najbardziej. A jeszcze lepiej mieć wokół siebie osoby, które mają tę samą zajawkę. W Future Processing znajdziesz m.in. sekcje: koszykarską, piłkarską, planszówkową, biegową czy ligę Sim Race. Utalentowani muzycznie realizują się w ramach FPBandu i mają na koncie kilka solidnych coverów. Fani podróży wymieniają się wrażeniami z wyjazdów dalszych i bliższych podczas spotkań z serii FPodróży.

pracownicy oddają krew w Future Processing

Lubimy pomagać

Chętnie inicjujemy i angażujemy się w akcje charytatywne. Podczas loterii mikołajkowej oraz naszej akcji #FitPochytani wspieramy osoby potrzebujące, wskazane przez FP-owiczów. W 2022 roku ruszyliśmy z celowaną pomocą dla Ukrainy, koordynowaną przez naszych przyjaciół z FP Ukraine. Co jeszcze? Gramy z WOŚP, regularnie oddajemy krew, startujemy w biegu Business Run, angażujemy klientów w ramach akcji Fantastic Present, a także zrealizowaliśmy projekt CSR dla Fundacji GOPR.

impreza firmowa pracownikow Future Processing

Imprezy firmowe

Oczywiście nie może zabraknąć dużych spotkań dla całej firmy. Latem organizujemy wielki piknik, na który zapraszamy z rodziną lub przyjaciółmi. W grudniu spotykamy się na imprezie firmowej, którą poprzedza spotkanie z Zarządem. Podsumowujemy rok i cieszymy się z tego, co nam się udało przez ostatnie 12 miesięcy. Gwoździem programu jest firmowy teleturniej w stylu Familiady lub Najsłabszego Ogniwa.

Pan Tabletka webinar w Future Processing

FPogadajmy

To seria spotkań wewnętrznych (najczęściej online), podczas których poruszamy interesujące tematy z gośćmi specjalnymi i FPowiczami. Otwarta formuła daje impuls do żywej dyskusji podczas sekcji pytań i odpowiedzi, która jest dużą wartością. Wśród prelegentów zewnętrznych pojawili się m.in. dr Maciej Dębski z fundacji Dbam o mój zasięg, Marcin Korczyk, znany jako Pan Tabletka, Maciej Samcik – współautor bloga Finanse Bardzo Osobiste.

samochód rajdowy future processing

Sportowi ambasadorzy

Wspieramy i trzymamy mocno kciuki za Karola Urbańczyka i Marka Olczyka. Karol z powodzeniem startuje w biegach górskich i jest w ścisłej czołówce zawodników w Polsce. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi FPowiczami, organizuje treningi i opowiada o tajnikach przygotowań do zawodów. Marek to wielki fan motoryzacji, startujący Subaru BRZ w wyścigach GT Series i jednocześnie inicjator firmowych szkoleń bezpiecznej jazdy na torze.

Newsletter IT Leaks
wysyłamy tylko fajne treści

Nie będziemy spamować Cię nudnymi informacjami o firmie (słowo!). Dostarczymy merytorycznych inspiracji w oparciu o nasze codzienne doświadczenia. W zwięzłej formie, bez zbędnych ceregieli. Dołącz do naszej newsletterowej społeczności!

Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.
Coś poszło nie tak, spróbuj później.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Future Processing S.A. z siedzibą w Gliwicach. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przesyłania cyklicznego newslettera dot. branży IT. W każdej chwili możesz się wypisać lub edytować swoje dane. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zobacz także nasz Regulamin zapisów do newslettera.

Dzięki! Do usłyszenia na Twojej skrzynce :)