Ewelina Szabelska

Ewelina Szabelska

data: 1 sierpnia, 2014
czas czytania: 1 min
autor: mmolenda

Ewelina Szabelska

Jestem absolwentką dziennikarstwa oraz szkoły muzycznej II stopnia (specjalność: Instrumentalista w zakresie gry na organach). Rekrutacją w branży IT zajmuję się od 2011 roku. Gdy zaczynałam pracę w FP, zespół liczył nieco ponad 300 osób. Od tamtej pory, liczba pracowników się podwoiła i wciąż poszukujemy zarówno doświadczonych inżynierów, jak i młodych, dobrze rokujących adeptów kierunków technicznych.

Poza rekrutacją, w obszarze moich zainteresowań znajdują się: komunikacja, reklama, muzyka i psychologia. Moje hobby to też zumba i pielęgnacja roślin doniczkowych.

Newsletter IT leaks

Dzielimy się inspiracjami i nowinkami z branży IT. Szanujemy Twój czas - obiecujemy nie spamować i wysyłać wiadomości raz na dwa miesiące.

Subscribe to our newsletter

Administratorem Twoich danych osobowych jest Future Processing S.A. z siedzibą w Gliwicach. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przesyłania cyklicznego newslettera dot. branży IT. W każdej chwili możesz się wypisać lub edytować swoje dane. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.